Q2XABLAF100-Q
מק"ט מוצר של DigiKey
2170-Q2XABLAF100-Q-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q2XABLAF100-Q
תיאור
SENSOR, ADJ FLD, 100MM, 10-30VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שיכוך רקע חיישנים אופטיים 0.709‏ אינץ' ~ 3.937‏ אינץ' (18‏ מ"מ ~ 100‏ מ"מ) NPN/PNP - מופעל-אור
קטגוריה
זמן תגובה
850µs
יצרן
Banner Engineering Corporation
תצורת יציאה
NPN/PNP - מופעל-אור
סדרה
מקור אור
אדום (680nm)
אריזה
שקית
שיטת חיבור
מחבר, M8
סטטוס החלק
פעיל
הגנת חדירות
IP67
שיטת חישה
שיכוך רקע
סוג כוונון
מתכוונן, 3 סיבוב פוטנציומטר
מרחק חישה
0.709‏ אינץ' ~ 3.937‏ אינץ' (18‏ מ"מ ~ 100‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 50°C
מתח - הספקה
10V ~ 30V