Q2XRPAF150-Q3
מק"ט מוצר של DigiKey
2170-Q2XRPAF150-Q3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q2XRPAF150-Q3
תיאור
SENSOR, ADJ FLD, 150MM, 10-30VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שיכוך רקע חיישנים אופטיים 0.709‏ אינץ' ~ 5.906‏ אינץ' (18‏ מ"מ ~ 150‏ מ"מ) PNP - מופעל-חושך
תצורת יציאה
PNP - מופעל-חושך
סדרה
מקור אור
אדום (645nm)
שיטת חיבור
מחבר
מרחק חישה
0.709‏ אינץ' ~ 5.906‏ אינץ' (18‏ מ"מ ~ 150‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 50°C
מתח - הספקה
10V ~ 30V