Q2XRPLAF100-Q3
מק"ט מוצר של DigiKey
2170-Q2XRPLAF100-Q3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q2XRPLAF100-Q3
תיאור
SENSOR, ADJ FLD, 100MM, 10-30VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שיכוך רקע חיישנים אופטיים 0.709‏ אינץ' ~ 3.937‏ אינץ' (18‏ מ"מ ~ 100‏ מ"מ) PNP - מופעל-חושך
תצורת יציאה
PNP - מופעל-חושך
סדרה
מקור אור
אדום (680nm)
שיטת חיבור
מחבר, M8
מרחק חישה
0.709‏ אינץ' ~ 3.937‏ אינץ' (18‏ מ"מ ~ 100‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 50°C
מתח - הספקה
10V ~ 30V