Q4XFILAF610-Q8
מק"ט מוצר של DigiKey
2170-Q4XFILAF610-Q8-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q4XFILAF610-Q8
תיאור
PHOTO SEN 610MM 4-20MA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שיכוך רקע חיישנים אופטיים 1.378‏ אינץ' ~ 24.016‏ אינץ' (35‏ מ"מ ~ 610‏ מ"מ) אנלוגי
קטגוריה
זמן תגובה
500µs
יצרן
Banner Engineering Corporation
תצורת יציאה
אנלוגי
סדרה
מקור אור
אדום LED
אריזה
תיבה
שיטת חיבור
מחבר, M12
סטטוס החלק
פעיל
הגנת חדירות
IP67, IP68, IP69K
שיטת חישה
שיכוך רקע
סוג כוונון
מתכוונן
מרחק חישה
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 50°C
מתח - הספקה
12V ~ 30V