Q4XTBCOD300-Q8
מק"ט מוצר של DigiKey
2170-Q4XTBCOD300-Q8-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q4XTBCOD300-Q8
תיאור
PHOTO SEN CLEAR 300MM BIPOLAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישנים אופטיים 0.984‏ אינץ' ~ 11.811‏ אינץ' (25‏ מ"מ ~ 300‏ מ"מ) NPN/PNP
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
Q4XTBCOD300-Q8 דגמים
קטגוריה
תצורת יציאה
NPN/PNP
יצרן
Banner Engineering Corporation
מקור אור
אדום (655nm)
סדרה
שיטת חיבור
חיבור מהיר
אריזה
תיבה
הגנת חדירות
IP67, IP68, IP69K
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 50°C
מרחק חישה
0.984‏ אינץ' ~ 11.811‏ אינץ' (25‏ מ"מ ~ 300‏ מ"מ)
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
10V ~ 30V