Q4XTKLAF100-Q8
מק"ט מוצר של DigiKey
2170-Q4XTKLAF100-Q8-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q4XTKLAF100-Q8
תיאור
LASER ADJ SENSOR, 100MM, QD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישנים אופטיים 0.98‏ אינץ' ~ 3.94‏ אינץ' (3‏ ~ 10‏ ס"מ) PNP יציאה
קטגוריה
מרחק חישה
0.98‏ אינץ' ~ 3.94‏ אינץ' (3‏ ~ 10‏ ס"מ)
יצרן
Banner Engineering Corporation
סוג היציאה
PNP
סדרה
מתח - הספקה
10V ~ 30V
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 50°C