Q5XKLAF3000-Q8
מק"ט מוצר של DigiKey
2170-Q5XKLAF3000-Q8-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q5XKLAF3000-Q8
תיאור
SENSOR, LASER, 3000MM, PNP/NPN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישנים אופטיים 118.110‏ אינץ' ~ 3.740‏ אינץ' (3‏ מטר ~ 95‏ מ"מ) NPN/PNP
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
Q5XKLAF3000-Q8 דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
10V ~ 30V
יצרן
Banner Engineering Corporation
תצורת יציאה
NPN/PNP
סדרה
מקור אור
אדום (650nm)
אריזה
תיבה
שיטת חיבור
מחבר, M12
סטטוס החלק
פעיל
הגנת חדירות
IP67
שיטת חישה
Background, Foreground Suppression
סוג כוונון
מתכוונן
מרחק חישה
118.110‏ אינץ' ~ 3.740‏ אינץ' (3‏ מטר ~ 95‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 50°C