Q5XKULAF3000-Q8
מק"ט מוצר של DigiKey
2170-Q5XKULAF3000-Q8-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
Q5XKULAF3000-Q8
תיאור
SENSOR, LASER, 3000MM, PNP/NPN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קירבה, שיכוך הרקע חיישנים אופטיים 118.110‏ אינץ' ~ 3.740‏ אינץ' (3‏ מטר ~ 95‏ מ"מ) אנלוגי, NPN/PNP
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
Q5XKULAF3000-Q8 דגמים
קטגוריה
זמן תגובה
500µs
יצרן
Banner Engineering Corporation
תצורת יציאה
אנלוגי, NPN/PNP
סדרה
מקור אור
דיודת ליזר אדום (650nm)
אריזה
תיבה
שיטת חיבור
מחבר, M12
סטטוס החלק
פעיל
הגנת חדירות
IP67
שיטת חישה
קירבה, שיכוך הרקע
סוג כוונון
מתכוונן
מרחק חישה
118.110‏ אינץ' ~ 3.740‏ אינץ' (3‏ מטר ~ 95‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 50°C
מתח - הספקה
12V ~ 30V