QS18VN6FF100Q8
מק"ט מוצר של DigiKey
2170-QS18VN6FF100Q8-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
QS18VN6FF100Q8
תיאור
PHOTO SEN FIXED 100MM NPN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שיכוך רקע חיישנים אופטיים 3.937‏ אינץ' (100‏ מ"מ) NPN - מופעל-חושך/מופעל-אור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
QS18VN6FF100Q8 דגמים
קטגוריה
זמן תגובה
850µs
יצרן
Banner Engineering Corporation
תצורת יציאה
NPN - מופעל-חושך/מופעל-אור
סדרה
מקור אור
אדום LED
אריזה
בתפזורת
שיטת חיבור
מחבר
סטטוס החלק
פעיל
הגנת חדירות
IP67, NEMA 6P
שיטת חישה
שיכוך רקע
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
מרחק חישה
3.937‏ אינץ' (100‏ מ"מ)
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
10V ~ 30V