QS18VP6AF120Q5
מק"ט מוצר של DigiKey
2170-QS18VP6AF120Q5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
QS18VP6AF120Q5
תיאור
PHOTO SEN ADJUST 120MM PNP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שיכוך רקע חיישנים אופטיים 4.724‏ אינץ' (120‏ מ"מ) PNP - מופעל-חושך/מופעל-אור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
QS18VP6AF120Q5 דגמים
קטגוריה
זמן תגובה
2.8ms
יצרן
Banner Engineering Corporation
תצורת יציאה
PNP - מופעל-חושך/מופעל-אור
סדרה
מקור אור
אדום (640nm)
אריזה
שקית
שיטת חיבור
מחבר
סטטוס החלק
פעיל
הגנת חדירות
IP67, NEMA 6P
שיטת חישה
שיכוך רקע
סוג כוונון
פוטנציומטר, מתכוונן
מרחק חישה
4.724‏ אינץ' (120‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 60°C
מתח - הספקה
10V ~ 30V