QS30ELVCQ
מק"ט מוצר של DigiKey
2170-QS30ELVCQ-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
QS30ELVCQ
תיאור
PHOTO SEN CLEAR 100MM-2M BIPOLAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
רטרורפלקטיבי, לא-מקוטב חיישנים אופטיים 78.740‏ אינץ' ~ 3.937‏ אינץ' (2‏ מטר ~ 100‏ מ"מ) NPN/PNP
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
QS30ELVCQ דגמים
קטגוריה
זמן תגובה
500µs
יצרן
Banner Engineering Corporation
תצורת יציאה
NPN/PNP
סדרה
מקור אור
LED
אריזה
תיבה
שיטת חיבור
מחבר
סטטוס החלק
פעיל
הגנת חדירות
67‏IP‏, IEC‏, NEMA‏ P‏6‏
שיטת חישה
רטרורפלקטיבי, לא-מקוטב
סוג כוונון
מתכוונן
מרחק חישה
78.740‏ אינץ' ~ 3.937‏ אינץ' (2‏ מטר ~ 100‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 55°C
מתח - הספקה
10V ~ 30V