T18-2VNFF50IR-Q8
מק"ט מוצר של DigiKey
2170-T18-2VNFF50IR-Q8-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T18-2VNFF50IR-Q8
תיאור
T18-2 IR 50MM NPN M12 4PIN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שיכוך רקע חיישנים אופטיים 1.969‏ אינץ' (50‏ מ"מ) NPN - מופעל-חושך/מופעל-אור - ניתן לבחירה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
T18-2VNFF50IR-Q8 דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
10V ~ 30V
יצרן
Banner Engineering Corporation
זמן תגובה
2ms, 2ms
סדרה
תצורת יציאה
NPN - מופעל-חושך/מופעל-אור - ניתן לבחירה
אריזה
בתפזורת
מקור אור
אינפרה-אדום
סטטוס החלק
פעיל
שיטת חיבור
מחבר
שיטת חישה
שיכוך רקע
הגנת חדירות
67‏IP‏, 68‏IP‏, 69‏IP‏, IEC‏, NEMA‏ P‏6‏
מרחק חישה
1.969‏ אינץ' (50‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C