T30UXDAQPMA
מק"ט מוצר של DigiKey
2170-T30UXDAQPMA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T30UXDAQPMA
תיאור
T30UX SERIES W/ DISCRETE OUTPUT<
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישן אולטרסוני 224kHz
קטגוריה
תדר
224kHz
יצרן
Banner Engineering Corporation
מתח - נומינלי
10V ~ 30V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C