VSM-2M5APD10-Q7
מק"ט מוצר של DigiKey
2170-VSM-2M5APD10-Q7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VSM-2M5APD10-Q7
תיאור
VSM-2 SERIES: 5 MM THREADED BARR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מפזר חיישנים אופטיים 0.394‏ אינץ' (10‏ מ"מ) PNP - מופעל-באור
קטגוריה
זמן תגובה
500µs
יצרן
Banner Engineering Corporation
תצורת יציאה
PNP - מופעל-באור
סדרה
מקור אור
אדום (630nm)
אריזה
שקית
שיטת חיבור
מחבר
סטטוס החלק
פעיל
הגנת חדירות
67‏IP‏, IEC‏
שיטת חישה
מפזר
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 65°C
מרחק חישה
0.394‏ אינץ' (10‏ מ"מ)
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
10V ~ 30V