VSM-2S4AND10-2M
מק"ט מוצר של DigiKey
2170-VSM-2S4AND10-2M-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VSM-2S4AND10-2M
תיאור
VSM-2 SERIES: 4 MM SMOOTH BARREL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מפזר חיישנים אופטיים 0.394‏ אינץ' (10‏ מ"מ) NPN - מופעל-אור
קטגוריה
זמן תגובה
500µs
יצרן
Banner Engineering Corporation
תצורת יציאה
NPN - מופעל-אור
סדרה
מקור אור
אדום (630nm)
אריזה
תיבה
שיטת חיבור
כבל
סטטוס החלק
פעיל
הגנת חדירות
IP67
שיטת חישה
מפזר
אורך כבל
78.74‏ אינץ' (2‏ מטר)
מרחק חישה
0.394‏ אינץ' (10‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 65°C
מתח - הספקה
10V ~ 30V