WLF12XW1200S24QP
מק"ט מוצר של DigiKey
2170-WLF12XW1200S24QP-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
WLF12XW1200S24QP
תיאור
FLEXIBLE STRIP LIGHT, 1200MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תאורת LED שבב-על-לוח (COBs) מחוללי LED‏ מודולים מודול LED null לבן, קר פס אורות קווי, גמיש
קטגוריה
טמפרטורה - בדיקה
25°C
יצרן
Banner Engineering Corporation
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
24V
סדרה
Lumens/Watt @ זרם - בדיקה
85lm/W
אריזה
תיבה
זרם - מקס'
660mA
סטטוס החלק
פעיל
CRI (אינדקס נאמנות צבעים)
80
סוג
מודול LED
זווית צפייה
120°
צבע
לבן, קר
מאפיינים
66‏IP‏, 67‏IP‏, K‏69‏IP‏, עם מחבר
CCT‏ (K)
5000K
גודל / מידה
אורך 1225.04‏ מ"מ x‏ רוחב 14.80‏ מ"מ
תצורה
פס אורות קווי, גמיש
גובה
6.40 מ"מ
שטף אור ב- זרם/טמפרטורה
1140lm (טיפוסי)
משטח פולט אור (LES)
אורך 1199.90‏ מ"מ x‏ רוחב 14.80‏ מ"מ
זרם - בדיקה
560mA