0651C1250-11
מק"ט מוצר של DigiKey
5923-0651C1250-11-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0651C1250-11
תיאור
FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.25 A 250 V AC נתיך DC מחסנית, זכוכית מחייב מחזק 5 מ"מ × 20 מ"מ
קטגוריה
זמן תגובה
ניתוק מהיר
יצרן
מארז‏ / תיבה
סדרה
זרם ניתוק @ מתח נקוב
35A
אריזה
בתפזורת
I²t התכה
2.04
סטטוס החלק
פעיל
סוכנות הרשאות
CE, cURus, UKCA
סוג ההרכבה
מחייב מחזק
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג נתיך
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' x‏ אורך 0.787‏ אינץ' (20.00‏ מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
התנגדות קרה DC
74 mOhms
מתח נקוב - AC
250 V