0678D0500-02
מק"ט מוצר של DigiKey
5923-0678D0500-02TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5923-0678D0500-02CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5923-0678D0500-02DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0678D0500-02
תיאור
FUSE BRD MNT 500MA 350VAC 250VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
500 mA 350 V AC 250 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית ‎2-SMD‏, פס עם קצה ריבועי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
0678D0500-02 דגמים
קטגוריה
מתח נקוב - DC
יצרן
זמן תגובה
ניתוק מהיר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם ניתוק @ מתח נקוב
100A
סטטוס החלק
פעיל
I²t התכה
0.03
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוכנות הרשאות
AEC-Q200, cURus
סוג נתיך
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.386 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.120 אינץ'‏ x‏ גובה 0.120 אינץ'‏ (9.80‏ מ"מ x‏ 3.05‏ מ"מ x‏ 3.05‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
350 V
התנגדות קרה DC
0.66 Ohms