0679L0500-05 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FUSE BRD MT 500MA 125VAC/VDC SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 500 mA 125 V AC 125 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית 2-SMD, פס עם קצה ריבועי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 0679L0500-05 דגמים |
קטגוריה | מתח נקוב - DC |
יצרן | זמן תגובה ניתוק מהיר |
סדרה | מארז / תיבה |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם ניתוק @ מתח נקוב 50A AC, 300A DC |
סטטוס החלק פעיל | I²t התכה 0.08 |
סוג ההרכבה הרכבה משטחית | סוכנות הרשאות AEC-Q200, cURus |
סוג נתיך | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
מתח נקוב - AC 125 V | התנגדות קרה DC 0.24 Ohms |