0679L0630-05 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Bel Fuse Inc.
קיים במלאי: 1,258
גיליון נתונים
630 mA 125 V AC 125 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית ‎2-SMD‏, פס עם קצה ריבועי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
0679L0630-05
מק"ט מוצר של DigiKey
5923-0679L0630-05TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0679L0630-05
תיאור
FUSE BRD MT 630MA 125VAC/VDC SMD
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
0679L0630-05 דגמים
זרם ניתוק @ מתח נקוב
50A AC, 300A DC
I²t התכה
0.15
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מתח נקוב - AC
125 V
התנגדות קרה DC
0.17 Ohms