0680L0750-05
מק"ט מוצר של DigiKey
5923-0680L0750-05TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5923-0680L0750-05CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5923-0680L0750-05DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0680L0750-05
תיאור
FUSE BRD MT 750MA 125VAC/VDC SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
750 mA 125 V AC 125 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית ‎2-SMD‏, פס עם קצה ריבועי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
0680L0750-05 דגמים
קטגוריה
מתח נקוב - DC
יצרן
זמן תגובה
ניתוק איטי
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם ניתוק @ מתח נקוב
50A AC, 100A DC
סטטוס החלק
פעיל
I²t התכה
0.62
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוכנות הרשאות
AEC-Q200, CE, cURus
סוג נתיך
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.240 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.100 אינץ'‏ x‏ גובה 0.100 אינץ'‏ (6.10‏ מ"מ x‏ 2.54‏ מ"מ x‏ 2.54‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
125 V
התנגדות קרה DC
0.33 Ohms