0683G3150-01
מק"ט מוצר של DigiKey
5923-0683G3150-01TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5923-0683G3150-01CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5923-0683G3150-01DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0683G3150-01
תיאור
FUSE CERM 3.15A 350VAC 125VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.15 A 350 V AC 125 V נתיך DC מחסנית, קרמית הרכבה משטחית ‎2-SMD‏, פס עם קצה ריבועי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
0683G3150-01 דגמים
קטגוריה
מתח נקוב - DC
יצרן
זמן תגובה
ניתוק איטי
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם ניתוק @ מתח נקוב
100AAC, 2kA DC
סטטוס החלק
פעיל
I²t התכה
16.9
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוכנות הרשאות
CE, cURus
סוג נתיך
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
קוטר 0.183‏ אינץ' x‏ אורך 0.476‏ אינץ' (12.10‏ מ"מ x‏ 4.65‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
350 V
התנגדות קרה DC
0.028 Ohms