0697H0250-01 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Bel Fuse Inc.
קיים במלאי: 3,360
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Bel Fuse Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
250 mA 350 V AC 100 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) חור מעבר רדיאלי‏, תיבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Bel Fuse 0697H Fuses Product Overview | Digi-Key Daily
0697H0250-01
מק"ט מוצר של DigiKey
5923-0697H0250-01-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0697H0250-01
תיאור
FUSE BRD MNT 250MA 350VAC 100VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
0697H0250-01 דגמים
קטגוריה
מתח נקוב - DC
יצרן
זמן תגובה
ניתוק איטי
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
בתפזורת
זרם ניתוק @ מתח נקוב
100A AC, 65A DC
סטטוס החלק
פעיל
I²t התכה
0.18
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוכנות הרשאות
AEC-Q200, cURus
סוג נתיך
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.329 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.157 אינץ'‏ x‏ גובה 0.307 אינץ'‏ (8.35‏ מ"מ x‏ 4.00‏ מ"מ x‏ 7.80‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
350 V
התנגדות קרה DC
0.8 Ohms