0697H0315-05
מק"ט מוצר של DigiKey
0697H0315-05-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0697H0315-05
תיאור
FUSE BRD MNT 315MA 350VAC 100VDC
תיאור מפורט
315 mA 350 V AC 100 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) חור מעבר רדיאלי‏, תיבה
מודלים EDA/CAD
0697H0315-05 דגמים
אריזה
בתפזורת
זרם ניתוק @ מתח נקוב
100A AC, 65A DC
I²t התכה
0.27
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מתח נקוב - AC
350 V
התנגדות קרה DC
0.5 Ohms