0697H9150-02
מק"ט מוצר של DigiKey
5923-0697H9150-02CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5923-0697H9150-02TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0697H9150-02
תיאור
FUSE BRD MT 15A 350VAC 72VDC RAD
תיאור מפורט
15 A 350 V AC 72 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) חור מעבר רדיאלי‏, תיבה
מודלים EDA/CAD
0697H9150-02 דגמים
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם ניתוק @ מתח נקוב
150A AC, 200A DC
I²t התכה
563.0
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מתח נקוב - AC
350 V
התנגדות קרה DC
0.0035 Ohms