0ACF-0800-TE
מק"ט מוצר של DigiKey
5923-0ACF-0800-TETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5923-0ACF-0800-TECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5923-0ACF-0800-TEDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0ACF-0800-TE
תיאור
FUSE BOARD MNT 800MA 1KVDC 2SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
800 mA AC 1 kV נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית ‎2-SMD‏, פס עם קצה ריבועי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
0ACF-0800-TE דגמים
קטגוריה
זמן תגובה
ניתוק מהיר
יצרן
מארז‏ / תיבה
סדרה
זרם ניתוק @ מתח נקוב
10kA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
I²t התכה
0.65
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
גודל / מידה
אורך 1.260 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.198 אינץ'‏ x‏ גובה 0.198 אינץ'‏ (32.00‏ מ"מ x‏ 5.03‏ מ"מ x‏ 5.03‏ מ"מ)
סוג נתיך
התנגדות קרה DC
0.56 Ohms