0ACG-1000-TE
מק"ט מוצר של DigiKey
5923-0ACG-1000-TETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5923-0ACG-1000-TECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5923-0ACG-1000-TEDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0ACG-1000-TE
תיאור
FUSE BRD MT 1A 350VAC 500VDC SMD
תיאור מפורט
1 A 350 V AC 500 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית ‎2-SMD‏, פס עם קצה ריבועי
מודלים EDA/CAD
0ACG-1000-TE דגמים
זרם ניתוק @ מתח נקוב
100A
I²t התכה
0.5
סטטוס החלק
פעיל
סוכנות הרשאות
AEC-Q200, cURus
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג נתיך
גודל / מידה
אורך 0.433 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.197 אינץ'‏ x‏ גובה 0.197 אינץ'‏ (11.00‏ מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
התנגדות קרה DC
0.18 Ohms
מתח נקוב - AC
350 V