0ACG-2500-TE | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FUSE BRD 2.5A 350VAC 500VDC 2SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 11 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 2.5 A 350 V AC 500 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית 2-SMD, פס עם קצה ריבועי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 0ACG-2500-TE דגמים |
קטגוריה | מתח נקוב - DC |
יצרן | מארז / תיבה |
סדרה | זרם ניתוק @ מתח נקוב 100A |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | I²t התכה 2.6 |
סטטוס החלק פעיל | סוכנות הרשאות AEC-Q200, cURus |
סוג ההרכבה הרכבה משטחית | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
דירוג זרם (אמפר) | התנגדות קרה DC 0.04 Ohms |
מתח נקוב - AC 350 V |