0AFGBK180SBA
מק"ט מוצר של DigiKey
5923-0AFGBK180SBA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0AFGBK180SBA
תיאור
FUSE 180A 240V STUD MNT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
180A 240VAC AC 150VDC נתיך DC מחסנית הרכבה בברגים
קטגוריה
מתח נקוב - AC
240VAC
יצרן
Bel Fuse Inc.
מתח נקוב - DC
150VDC
סדרה
יישומים
חשמלי, תעשייתי
אריזה
תיבה
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 100°C
סטטוס החלק
פעיל
זרם ניתוק @ מתח נקוב
50kA AC, 10kA DC
סוג ההרכבה
הרכבה בברגים
מארז‏ / תיבה
גלילי, הדק פין תקע (בורג)
סוג נתיך
מחסנית
I²t התכה
1600.0
דירוג זרם (אמפר)
180A