0AKNBK100-BB
מק"ט מוצר של DigiKey
5923-0AKNBK100-BB-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0AKNBK100-BB
תיאור
FUSE 100A 500V STUD MNT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100A AC 500VDC נתיך DC מלבני הרכבה בברגים
קטגוריה
מתח נקוב - DC
500VDC
יצרן
Bel Fuse Inc.
יישומים
חשמלי, תעשייתי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
תיבה
זרם ניתוק @ מתח נקוב
50kA
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
מלבני, פין תקע
סוג ההרכבה
הרכבה בברגים
גודל / מידה
אורך 1.929 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.866 אינץ'‏ x‏ גובה 0.984 אינץ'‏ (49.00‏ מ"מ x‏ 22.00‏ מ"מ x‏ 25.00‏ מ"מ)
סוג נתיך
מלבני
I²t התכה
1770.0
דירוג זרם (אמפר)
100A