0AKNBK125-BB
מק"ט מוצר של DigiKey
5923-0AKNBK125-BB-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0AKNBK125-BB
תיאור
FUSE 125A 500V STUD MNT
תיאור מפורט
125A AC 500VDC נתיך DC מלבני הרכבה בברגים
קטגוריה
מתח נקוב - DC
500VDC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
I²t התכה
2850.0
דירוג זרם (אמפר)
125A