0AKNBK150-BB
מק"ט מוצר של DigiKey
5923-0AKNBK150-BB-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0AKNBK150-BB
תיאור
FUSE 150A 500V STUD MNT
תיאור מפורט
150A AC 500VDC נתיך DC מלבני הרכבה בברגים
קטגוריה
מתח נקוב - DC
500VDC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
I²t התכה
4150.0
דירוג זרם (אמפר)
150A