0AKRBK300-BB
מק"ט מוצר של DigiKey
5923-0AKRBK300-BB-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0AKRBK300-BB
תיאור
FUSE 300A 500V STUD MNT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
300A AC 500VDC נתיך DC מרובע הרכבה בברגים
קטגוריה
דירוג זרם (אמפר)
300A
יצרן
Bel Fuse Inc.
מתח נקוב - DC
500VDC
סדרה
יישומים
חשמלי, תעשייתי
אריזה
תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C