0AKSBK500-BA
מק"ט מוצר של DigiKey
5923-0AKSBK500-BA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0AKSBK500-BA
תיאור
FUSE 500A 500V STUD MNT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
500A AC 500VDC נתיך DC מרובע הרכבה בברגים
קטגוריה
דירוג זרם (אמפר)
500A
יצרן
Bel Fuse Inc.
מתח נקוב - DC
500VDC
סדרה
יישומים
חשמלי, תעשייתי
אריזה
תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C