0AMA-0200-TD
מק"ט מוצר של DigiKey
5923-0AMA-0200-TDTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5923-0AMA-0200-TDCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5923-0AMA-0200-TDDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0AMA-0200-TD
תיאור
FUSE HAZARD LOCATION 250V 200MA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
200mA 250VAC AC 250VDC נתיך DC מחסנית מחייב מחזק
קטגוריה
זמן תגובה
ניתוק מהיר
יצרן
Bel Fuse Inc.
יישומים
מקומות מסוכנים
סדרה
מאפיינים
בטוח מיסודה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוכנות הרשאות
cURus
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג ההרכבה
מחייב מחזק
זרם ניתוק @ מתח נקוב
4kA
סוג נתיך
מחסנית
מארז‏ / תיבה
מחסנית, לא סטנדרטי
דירוג זרם (אמפר)
200mA
גודל / מידה
קוטר ‎0.118‎‏ אינץ' × ‎אורך ‎0.343‎‏ ‎‏אינץ'(3.00 מ"מ × 8.70 מ"מ)
מתח נקוב - AC
250VAC
I²t התכה
מתח נקוב - DC
250VDC
התנגדות קרה DC
1.01 Ohms