0AMA-0200-TD | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FUSE HAZARD LOCATION 250V 200MA |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 9 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 200mA 250VAC AC 250VDC נתיך DC מחסנית מחייב מחזק |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זמן תגובה ניתוק מהיר |
יצרן Bel Fuse Inc. | יישומים מקומות מסוכנים |
סדרה | מאפיינים בטוח מיסודה |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוכנות הרשאות cURus |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סוג ההרכבה מחייב מחזק | זרם ניתוק @ מתח נקוב 4kA |
סוג נתיך מחסנית | מארז / תיבה מחסנית, לא סטנדרטי |
דירוג זרם (אמפר) 200mA | גודל / מידה קוטר 0.118 אינץ' × אורך 0.343 אינץ'(3.00 מ"מ × 8.70 מ"מ) |
מתח נקוב - AC 250VAC | I²t התכה 0.00237 |
מתח נקוב - DC 250VDC | התנגדות קרה DC 1.01 Ohms |