0HAAL1250-01
מק"ט מוצר של DigiKey
5923-0HAAL1250-01-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0HAAL1250-01
תיאור
2-PIN RADIAL FUSE, RECTANGULAR,
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.25 A 250 V AC נתיך DC הרכבה בלוח (להוציא סגנון Cartridge‏), פלסטיק חור מעבר רדיאלי‏, תיבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
0HAAL1250-01 דגמים
קטגוריה
זמן תגובה
ניתוק איטי
יצרן
מארז‏ / תיבה
סדרה
זרם ניתוק @ מתח נקוב
35A
אריזה
בתפזורת
I²t התכה
10.9
סטטוס החלק
פעיל
סוכנות הרשאות
cURus
סוג ההרכבה
חור מעבר
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג נתיך
גודל / מידה
אורך 0.331 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.157 אינץ'‏ x‏ גובה 0.307 אינץ'‏ (8.40‏ מ"מ x‏ 4.00‏ מ"מ x‏ 7.80‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
התנגדות קרה DC
0.06 Ohms
מתח נקוב - AC
250 V