0HAAL1250-05
מק"ט מוצר של DigiKey
5923-0HAAL1250-05-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0HAAL1250-05
תיאור מפורט
1.25 A 250 V AC נתיך DC הרכבה בלוח (להוציא סגנון Cartridge‏), פלסטיק חור מעבר רדיאלי‏, תיבה
מודלים EDA/CAD
0HAAL1250-05 דגמים
זרם ניתוק @ מתח נקוב
35A
אריזה
בתפזורת
I²t התכה
10.9
סוכנות הרשאות
cURus
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
התנגדות קרה DC
0.06 Ohms
מתח נקוב - AC
250 V