0HAAL2500-02
מק"ט מוצר של DigiKey
5923-0HAAL2500-02CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5923-0HAAL2500-02TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0HAAL2500-02
תיאור מפורט
2.5 A 250 V AC נתיך DC הרכבה בלוח (להוציא סגנון Cartridge‏), פלסטיק חור מעבר רדיאלי‏, תיבה
מודלים EDA/CAD
0HAAL2500-02 דגמים
זרם ניתוק @ מתח נקוב
35A
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
I²t התכה
35.0
סוכנות הרשאות
CCC, cURus, VDE
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
התנגדות קרה DC
0.024 Ohms
מתח נקוב - AC
250 V