0HAAL2500-05
מק"ט מוצר של DigiKey
5923-0HAAL2500-05-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0HAAL2500-05
תיאור מפורט
250 V AC נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) חור מעבר רדיאלי‏, תיבה
מודלים EDA/CAD
0HAAL2500-05 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
זרם ניתוק @ מתח נקוב
35A
אריזה
בתפזורת
I²t התכה
35.0
סוכנות הרשאות
CCC, cURus, VDE
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מתח נקוב - AC
250 V
התנגדות קרה DC
0.024 Ohms