0ZCF0100AF2A
מק"ט מוצר של DigiKey
5923-0ZCF0100AF2ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5923-0ZCF0100AF2ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5923-0ZCF0100AF2ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0ZCF0100AF2A
תיאור
PTC RESET FUSE 60V 1A 2920
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 60V 1 A Ih הרכבה משטחית 2920 (7351 מטרי)‏, קעור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
0ZCF0100AF2A דגמים
קטגוריה
זמן עד לניתוק
500 ms
יצרן
Bel Fuse Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
90 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
410 mOhms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
2920 (7351 מטרי)‏, קעור
מתח - מקס'
60V
גודל / מידה
אורך 0.290‏ אינץ' x‏ רוחב 0.202‏ אינץ' (7.36 מ"מ x‏ 5.12‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1 A
עובי (מרבי)
0.067‏ אינץ' (1.70‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
2 A
סוכנות הרשאות
AEC-Q200, cURus, TUV
זרם - מקס'
100 A