0ZRB0185FF1E
מק"ט מוצר של DigiKey
5923-0ZRB0185FF1E-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0ZRB0185FF1E
תיאור
PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 1.85 A Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
0ZRB0185FF1E דגמים
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
30 mOhms
יצרן
Bel Fuse Inc.
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
90 mOhms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
תיבה
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q200
סוג
פולימרי
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - מקס'
30V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, דיסק
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.85 A
גודל / מידה
אורך 0.402‏ אינץ' x‏ רוחב 0.118‏ אינץ' (10.20 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
3.7 A
גובה - מקובע (מרבי)
0.618‏ אינץ' (15.70‏ מ"מ)
זרם - מקס'
40 A