0ZRC0185FF1A
מק"ט מוצר של DigiKey
5923-0ZRC0185FF1A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0ZRC0185FF1A
תיאור
PTC RESET FUSE 90V 1.85A RADIAL
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 90V 1.85 A Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
מודלים EDA/CAD
0ZRC0185FF1A דגמים
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
80 mOhms
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
190 mOhms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
תיבה
סוג
פולימרי
מתח - מקס'
90V
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.85 A
גודל / מידה
אורך 0.701‏ אינץ' x‏ רוחב 0.122‏ אינץ' (17.80 מ"מ x‏ 3.10‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
3.7 A
גובה - מקובע (מרבי)
0.902‏ אינץ' (22.90‏ מ"מ)
זרם - מקס'
40 A