1.5SMBJ58CA
מק"ט מוצר של DigiKey
118-1.5SMBJ58CATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1.5SMBJ58CA
תיאור
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
93.6V מלחץ16.1A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMB)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
16.1A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
58V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
64.4V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
93.6V