1.5SMC20A
מק"ט מוצר של DigiKey
118-1.5SMC20ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-1.5SMC20ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-1.5SMC20ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1.5SMC20A
תיאור
TVS DIODE 17.1VWM 27.7V DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
27.7V מלחץ54.9A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
1.5SMC20A דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
54.9A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
17.1V
מתח - פריצה (מינ')
19V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
27.7V