1.5SMC24CA
מק"ט מוצר של DigiKey
1.5SMC24CABBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1.5SMC24CABBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1.5SMC24CABBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1.5SMC24CA
תיאור
TVS DIODE 20.5VWM 33.2V DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33.2V מלחץ45.8A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
1.5SMC24CA דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
45.8A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
20.5V
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - פריצה (מינ')
22.8V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
33.2V