1.5SMC30A | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 25.6VWM 41.4V DO214AB |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 25 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 41.4V מלחץ36.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DO-214AB (SMC) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 1.5SMC30A דגמים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 36.7A |
יצרן | הספק - מתקף שיא 1500W (1.5kW) |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | הגנת קווי כוח לא |
סטטוס החלק פעיל | יישומים שימוש כללי |
סוג זנר (Zener) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
ערוצים חד-כיווניים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 25.6V | מארז / תיבה DO-214AB, SMC |
מתח - פריצה (מינ') 28.5V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 41.4V | מספר מוצר בסיס |