1120-101K-RC
מק"ט מוצר של DigiKey
M8354-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1120-101K-RC
תיאור
FIXED IND 100UH 4A 80 MOHM TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 4 A ‎80mOhm מקס' רדיאלי, גליל אנכי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
1120-101K-RC דגמים
קטגוריה
סיכוך
לא מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎80mOhm מקס'
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
אריזה
בתפזורת
תדר השראות - בדיקה
1 kHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, גליל אנכי
חומר - ליבה
גודל / מידה
קוטר 0.810‏ אינץ' (20.57‏ מ"מ)
השראות
גובה - מקובע (מרבי)
0.840‏ אינץ' (21.34‏ מ"מ)
טולרנס
±10%