3006P-1-205LF
מק"ט מוצר של DigiKey
3006P-205LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3006P-1-205LF
תיאור
TRIMMER 2M OHM 0.75W PC PIN SIDE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 MOhms 0.75W, 3/4W פיני PC חור מעבר פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 15.0 סיבוב כוונון צידי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
3006P-1-205LF דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
Bourns Inc.
מספר הסיבובים
15.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון צידי
אריזה
צינור
חומר התנגדותי
Cermet
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
התנגדות
2 MOhms
תצורת הסיומת
פיני PC
הספק (Watts)
0.75W, 3/4W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.250"‎‏‏ × ‎0.190"‎‏ (6.35 מ"מ ×‏ 4.83 מ"מ)‎
טולרנס
±10%