3214W-1-501G | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TRIMMER 500 OHM 0.25W J LEAD TOP |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 20 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 500 Ohms 0.25W, 1/4W מוליך J הרכבה משטחית פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 5.0 סיבוב כוונון עילי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 3214W-1-501G דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה ±100ppm/°C |
יצרן Bourns Inc. | מספר הסיבובים 5.0 |
סדרה | סוג כוונון כוונון עילי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | חומר התנגדותי Cermet |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
התנגדות 500 Ohms | תצורת הסיומת מוליך J |
הספק (Watts) 0.25W, 1/4W | גודל / מידה מלבני - פאה 0.189" × 0.138" (4.80 מ"מ × 3.50 מ"מ) |
טולרנס ±10% | מספר מוצר בסיס |